У Пакистані відбувається виставка собак

  Виставка собак у Пакистані. Дог-шоу - незвична розвага для країни, в якій ці тварини вважаються нечистими. За ісламською традицією, ангели не завітають до будинку, в якому є собаки. Прихильники ісламу вже висловили своє обурення проведенням виставки.

  Шоу відбулося в найбільшому місті Пакистану - Карачі.  Власники демонстрували своїх улюбленців у великому наметі. Були представлені десятки пород. Серед них - німецькі вівчарки, веймаранери, лабрадори та далматинці. Судді прискіпливо оглядали собак: дивилися зуби, оцінювали зовнішній вигляд та навіть вимірювали обсяг талії.

  Пані Камаль, власниця далматинця Еріка: "Мені подобається тримати вдома собаку. Ці тварини дуже віддані й люблять нас. Собаки - найкращі друзі. Я пишаюся, що Еріка оцінили як найкращого далматинця".

  Джамаль Бахір, власник вівчарки Танго: "Мені подобається тримати вдома пса. Ми привезли його на шоу, щоби себе показати та на інших подивитися. Це дуже важливо - спілкуватися з однодумцями".

  Проте не всі пакистанці сприймають подібні шоу позитивно. Богослови - проти утримання собак як домашніх улюбленців. Це заборонено сунною пророка, оскільки слина собаки - нечиста. За переказом, пес укусив пророка, і за це був проклятий. Шаріат дозволяє утримувати цих тварин тільки для охорони, полювання або випасу худоби. Також собак не можна продавати та купувати.

  Міраж-уль-Худа Сіддікі, богослов: "Учення пророка Мухаммеда дуже важливе для мусульман. Якщо він сказав, що собаки - нечисті тварини, мусульмани не повинні селити їх удома. До того ж, зараз дуже важкі часи. Багато людей не мають житла та харчів. Ніж тримати собаку, варто когось нагодувати".

  Незважаючи на суворі правила, Пакистан - батьківщина декількох рідкісних пород собак. Серед них - афганський хорт, або бакхмуль та бійцівські породи - гуль донг та буллі кутта. Остання - вважається національним надбанням Пакистану. Цих собак заборонено вивозити з країни.

  Попередній матеріал
  В Чилі 33 жінки забарекадувалися в шахті "Дихання Диявола"
  Наступний матеріал
  Літак з Бутом прибув до США
  Теги: