У низці країн Європи зафіксовано рекордну спеку

  Від надзвичайної спеки потерпає ледь не уся Європа. У Австрії та Чехії зафіксували температурні рекорди - плюс сорок за Цельсієм у затінку.
  Непереливки і французам, іспанцям та італійцям. Там сорокаградусна спека не спадає вже кілька тижнів. Фахівці пояснюють: винен у цьому циклон з півдня. Він приніс розпечене повітря із Африки. І, принаймні, до кінця цього тижня на прохолоду  розраховувати не варто. Італійські синоптики назвали цей циклон "Люцифером". Не набагато прохолодніше і у Польщі. Там температура повітря коливається від 33 до 36 за Цельсієм. Місцеві мешканці та туристи шукають порятунку біля фонтанів та водойм і масово скуповують морозиво та прохолоджувальні напої.

  Туристи: "Ми приїхали сюди з Норвегії, а там спекотно практично не буває. Так що нам місцева погода дуже подобається. Зрештою, все одно повернемося у прохолоду, на батьківщину".

  Місцеві мешканці: "Спеку можна перетерпіти, але погано, що при такій температурі доводиться ще й працювати. Набагато легше було б перенести таку погоду десь на пікніку біля озера..."
  Попередній матеріал
  Хорватія потерпає від масштабних лісових пожеж
  Наступний матеріал
  На північному заході Китаю - плюс 56 градусів за Цельсієм
  Теги: