У Нью-Йорку знищували погані минулорічні спогади

  Погані спогади 2013-го року знищили мешканці Нью-Йорка. На Таймс Сквер поставили спеціальну машину, в яку люди кинули свої описані на папері негативні емоції. Прилад їх подрібнив на малесенькі клаптики. Спогади були різними – хтось, наприклад, дуже страждав від відсутності домашнього улюбленця.

  Лін Ольсон, мешканка Нью-Йорка: «Я написала, як мені було погано в 2013-му без собаки. Тепер так не буде, оскільки я вже купила його».

  Інші позбувалися від спогадів про сварки та хвороби. Учасники акції кажуть: це була гарна можливість поставити на них крапку й залишити у 2013-му. Люди, які символічно подрібнили свої погані емоції, вірять – після цього вони вже не повернуться.

  Емі Джонсон, мешканка Північної Кароліни: «Ми приїхали сюди спеціально для участі в цій акції. У дві тисячі тринадцятому в мого сина виявили рак нирок. Сім місяців йому робили хіміотерапію. Після неї почалася помітна рецесія – хвороба відступила. Було дуже приємно знищити в цій машині рахунки за лікування та знімки пухлини. У 2014-й ми прийшли оновленими, свіжими та здоровими».

  Організатори акції кажуть, що ідею взяли з культури народів Латинської Америки. Перед Новим роком вони роблять спеціальні ляльки, зашивають у них листки паперу з поганими спогадами і спалюють.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Небо над країнами Балтії патрулюватиме авіація США
  Наступний матеріал
  Активісти Автомайдану запевнили – нові методи ДАІ їх не злякали [відео]
  Теги:
  Loading...