У Нью-Йорку продали серію аматорських фотографій "Бітлз"

  Справжнє свято для бітломанів влаштував аукціонний будинок "Крістіс". У Нью-Йорку із молотка пішли півсотні невідомих фото ліверпульської четвірки.
  Усі кадри - чорно-білі та не високої якості. Адже зробили їх понад півсторіччя тому. Знімав - підліток-аматор, під час першого концерту "Бітлз" у США. Утім, затятих бітломанів невисока якість зображень не зупинила. За право стати власником фото в аукціонній залі точилися запеклі торги. У результаті -організатори заробили утричі більше, аніж планували. Найбільше заплатили за світлину, на якій зображено усіх чотирьох "Бітлів". Знімок обійшовся новому власникові у майже 70 тисяч доларів.

  Кеті Елкіз, аукціонерка: "Результат аукціону перевершив усі сподівання. Ми розраховували вторгувати приблизно сто тисяч доларів, а люди заплатили понад 360 тисяч. Ми, звичайно, сподівалися на щось подібне, але й гадки не мали, наскільки вдалим буде цей розпродаж".

  Майк Мітчелл, фотограф: "Я навіть і не пам`ятав, що колись, у юності - фотографував концерти "Бітлз". Згадав про це лише п`ять чи шість років тому, коли знайшов негативи світлин. А економічна криза примусила мене продати архівні знімки".

  Попередній матеріал
  У двох тюрмах Венесуели вибухнули бунти в`язнів
  Наступний матеріал
  США потерпають від аномальної спеки - 22 загиблих
  Теги: