У Нью-Йорку не вщухають акції протесту

  Не вщухають масові виступи проти засилля фінансових корпорацій у Сполучених Штатах. Сотні нью-йоркців вийшли на вулиці Манхеттена на знак солідарності з членами руху "Захопи Уолл-стріт".

  Протестувальники пройшли маршем близько 20-ти кілометрів. Вони несли гасла проти економічної нерівності. Люди прямували до парку Цукотті. Щоби дістатися туди, їм знадобилося близько п`яти годин. Там, нагадаємо, розташоване наметове містечко активістів антикапіталістичного руху. Масові виступи під гаслом "Захопи Уолл-стріт" почалися саме у Нью-Йорку. Невдовзі вони охопили більшість штатів Америки, а також чимало інших країн світу.

  Іданіс Родрігез, організатор протесту: "Наш марш - це спосіб показати солідарність з рухом "Захопи Уолл-стріт". Цей рух став голосом тих, кого влада не бажає слухати: робітників та середнього класу. Ми хочемо заявити: нинішня ситуація нас не влаштовує. Не можна збалансувати бюджет лише постійним підвищенням податків. Фінансові гіганти мають не лише насолоджуватися багатствами, а й докладати зусиль до покрашення економічної ситуації в країні - наприклад інвестувати кошти у доступне житло та освіту для всіх".

  Попередній матеріал
  Збройна сутичка між протестувальниками і поліцією у Ліберії
  Наступний матеріал
  Лікаря Майкла Джексона визнали винним у ненавмисному вбивстві
  Теги: