У Німеччині влаштували перегони на сміттєвих баках

  Перегони на сміттєвих баках влаштували у Німеччині. У швидкісному кермуванні цими нетрадиційними засобами пересування вправлялися шість десятків гонщиків.

  Організатори назвали подію другим Кубком світу з перегонів на сміттєвих баках. Окрім місцевих відчайдухів, участь у змаганнях взяли і гості з Бельгії, Австрії та Люксембургу. Їхнім завданням було набрати швидкість на дванадцятиметровому схилі і якнайшвидше подолати трек у 350 метрів завдовжки. Переможцем став місцевий мешканець, чинний чемпіон світу з цього виду спорту, Норман Шейфер. Він проїхав задану відстань усього за 21 секунду.

  Крістоф Кьоніґ, організатор змагань: "Ідея влаштувати такі змагання виникла кілька років тому на трасі Формули-1 Нюрнбург-ринг. Ми відвідували тамтешній музичний фестиваль і побачили, як хтось із слухачів виліз на сміттєвий бак з коліщатами, щоби краще бачити. Цей вчинок і зародив у нас думку, що варто влаштувати такі незвичайні перегони у рідному місті".

  Норман Шейфер, переможець змагань: "Головне у цій справі - техніка. Треба мінімізувати контакт ніг з асфальтом, а бак має рухатися лише на двох коліщатах. Якщо ці умови виконати - залишається лише тримати рівновагу, і гарний результат гарантовано".

  Попередній матеріал
  Над озером Мічиґан у США пронеслися 9 торнадо
  Наступний матеріал
  Через теракт у Триполі заарештовано 32 особи
  Теги: