У Німеччині відбулася прим`єра документального фільму про братів Кличків [сюжет, відео]

  Європейська прем`єра. Документальний фільм про братів Кличків - представили німецькому місті Ессен. Зняв картину режисер - Себастьян Денхардт. У стрічці під назвою "Кличко" - розповідається про злети й падіння у кар`єрах легендарних боксерів, радість від перемог і сум поразок.

  Лише один з братів Кличків зміг відвідати європейську прем`єру документального фільму про свій шлях до здобуття численних чемпіонських титулів. Оскільки Володимир напружено готується до бою з британцем Девідом Хеєм, який відбудеться другого липня, в кінотеатрі боксерську родину представляв - Віталій.

  Віталій Кличко, боксер, політик: "У цій документальній стрічці поєдналися відразу кілька жанрів. Там є сцени характерні для екшену, драми, трилеру та навіть кілька епізодів, які могли би бути у фільмі жахів. Я говорю так, тому що бачив, як глядачі закривали очі під час перегляду деяких кадрів. Володимир теж дуже хотів відвідати європейську прем`єру, але він готується втілити в життя нашу давню мрію - зібрати в одній родині всі чемпіонські титули".

  Два роки записував матеріал для свого фільму режисер Себастьян Денхардт. Він говорив з найближчими до Кличків людьми в Україні, Казахстані, Німеччині, Сполучених Штатах, Канаді, Австрії та Швейцарії. У стрічці Денхардта вперше погодилися дати інтерв`ю батьки легендарних боксерів.

  Себастьян Денхардт, режисер: "У нашому фільмі зібрано дуже багато цікавих історій про Віталія і Володимира. Одним із найсмішніших є епізод з дев`яностих років минулого століття. Тоді Клички поїхали до США на переговори з промоутером Доном Кінгом. У своєму будинку Кінг хотів вразити гостей грою на піаніно, але потім стало зрозуміло, що це був електричний інструмент. Тож славетний промоутер виявися не зовсім щирим".

  В Україні прем`єра фільму "Кличко" відбудеться на Одеському міжнародному кінофестивалі, який триватиме з п`ятнадцятого до двадцять третього липня. Легендарні брати-боксери особисто презентуватимуть там документальну стрічку про своє життя.

  Олександр Войтко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У Греції розпочався загальнонаціональний страйк
  Наступний матеріал
  У полоні попелової хмари 3 день поспіль Австралія і Нова Зеландія
  Теги: