vidomosti-ua.com

У Німеччині різко побільшало заяв від неповнолітніх біженців без батьків

  Порівняно з 2015 роком кількість заяв на отримання притулку в Німеччині від неповнолітніх без батьків зросла майже в шість разів

  Кількість заяв від неповнолітніх шукачів притулку без супроводу батьків різко зросла впродовж першої половини 2016 року. Про це повідомляє у суботу, 23 липня, німецька телерадіокомпанія hr, цитуючи відповідь міністерства внутрішніх справ на запит фракції Зелених, передає видання Deutsche Welle.

  Згідно з даними міністерства, за перші шість місяців поточного року заяви на притулок подали майже 18 тисяч неповнолітніх без супроводу батьків чи опікунів. Для порівняння, за аналогічний період минулого року було подано лише трохи більше трьох тисяч аналогічних заяв. У понад 89% випадків запити неповнолітніх на отримання притулку були задоволені.

  Однак у Федеральному відомстві у справах міграції та біженців зазначають, що кількість неповнолітніх, які шукають притулку, є більшою, ніж кількість заяв: неповнолітні шукають часто "інші правові шляхи" для здобуття права на проживання в Німеччині.

  Нагадаємо, кількість біженців у світі уперше в історії перетнула позначку в 60 мільйонів і зараз становить 65,3 мільйона людей. Про це йдеться у звіті Управління ООН у справах біженців (UNHCR) за 2015 рік.

  Попередній матеріал
  У Грузії загинув український альпініст
  Наступний матеріал
  Полторак несподівано перевірив солдатську їдальню на Одещині і заявив про "суворе покарання" посадовцям

  ООН: кількість біженців у світі сягнула 65 млн

  Останній рік побив антирекорд за кількістю жертв війни, терактів і біженців