У Німеччині в огірках знову виявили кишкову інфекцію

  Нові компенсації фермерам, постраждалим внаслідок спалаху кишкової інфекції, пропонує Єврокомісія. Загальну суму виплат, заявлену раніше, Брюссель збільшив на понад 50 мільйонів євро. Тож, тепер аграрії отримають 210 мільйонів євро.

  Тим часом, епідемія кишкової інфекції йде на спад. У середньому, за день інфікується 13 людей. Це у 10 разів менше, ніж було у травні. Фахівці намагаються з`ясувати, як поширилася небезпечна бактерія. Під підозру знову потрапили огірки. На залишках цих овочів у Магдебурзі експерти виявили кишечну паличку е-колі. Родина, яка споживала ці продукти - заражена небезпечною недугою. Нагадаємо, натепер від кишечної інфекції е-колі загинули 26 людей. Інфікованих - понад дві з половиною тисячі.

  Норберт Бішофф, міністр охорони здоров`я землі Верхня Саксонія: "Рештки зараженого огірка виявили у сміттєвому контейнері для органічних продуктів у Магдебурзі. Ця родина захворіла ще у середині травня. Ми з`ясували у них, де вони купували огірки. Але поки що робити якісь висновки - зарано".

  Попередній матеріал
  У Києві презентували рекордну за розмірами картину
  Наступний матеріал
  В американському штаті Аризона третій тиждень горять ліси
  Теги: