У НАТО заявили про подовження операції у Лівії на 3 місяці

  На три місяці НАТО продовжує операцію у Лівії. Як заявив генсек альянсу, Андерс фог Рассмуссен, таке рішення дає чіткий сигнал режиму Каддафі, що НАТО і надалі захищатиме лівійський народ.

  У середині лютого у Лівії спалахнули масові протести з вимогою відставки Каддафі, який править країною більше сорока років. Пізніше демонстрації переросли у збройні сутички між провладними силами та повстанцями. 17 березня Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію на введення безпілотної зони над Лівією. У коаліційну команду увійшли Велика Британія, Франція, США, Канада, Бельгія, Італія, Іспанія, Данія і Норвегія. Командує операцією НАТО. Напередодні влада Лівії заявила, що жертвами авіаударів міжнародної коаліції стали понад сімсот мирних мешканців. Північноатлантичний альянс спростовує такі обвинувачення і наголошує – цілями ударів обирають тільки військові об`єкти.

  Андерс фог Расмуссен, генеральний секретар НАТО: "НАТО подовжує місію у Лівії на 90 днів. Ми робимо це заради захисту мирного населення. Ми сповнені рішучості не послаблювати зусиль у рамках виконання мандата ООН. Наше рішення дає чіткий сигнал, що НАТО, його партнери, міжнародна спільнота в цілому - за лівійській народ".

  Попередній матеріал
  Херсонська міськрада заборонила собакам гавкати вночі
  Наступний матеріал
  Младич постане перед Гаазьким трибуналом 3 червня
  Теги: