5.ua

У НАТО вважають, що Росія фактично веде війну з Україною

  Росія фактично веде війну з Україною, заявляють у Пентагоні. Такі висновки прозвучали під час спілкування зі ЗМІ командувача силами НАТО у Європі Філіпа Брідлава.


  Генерал підкреслив, що Росія не просто підтримує сепаратистів на Сході України, але й за допомогою своїх бойовиків воює в Україні.

  "Факти говорять самі за себе. Ми чуємо гарну риторику про перемир’я та мир, але ми спостерігаємо продовження конфлікту, продовження підтримки конфлікту зі Сходу через кордон. І поки ми не побачимо зміни ситуації на місці – ми повинні бути дуже уважними", – повідомив Філіп Брідлав.

  Він також торкнувся і концентрації російських військ буля рубежів України: "Ми зараз спостерігаємо на східних кордонах понад сім батальйонів російських військовослужбовців, велику кількість малих оперативних груп, і це не допомагає ситуації".

  Нагадаємо, речниця Держдепартаменту США Джен Псакі сьогодні заявила, що Вашингтон готовий підтримати будь-яке рішення Києва щодо Антитерористичної операції.

  Сьогодні ж речник Путіна вкотре запевнив – Росія не має нічого спільного з терористами на Донбасі, та анонсував програмний виступ свого патрона з найактуальніших питань.

  Попередній матеріал
  Рада заснувала орден Героїв Небесної Сотні
  Наступний матеріал
  В Іраку за місяць після активізації бойовиків було вбито понад 2,4 тисячі людей – ООН
  Теги:
  Loading...