У Москві прокоментували інформацію, що Росія посідає третє місце у списку загроз Німеччини

  У Москві прокоментували інформацію щодо зарахування РФ до протиборчої сторони Німеччини

  Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков прокоментував інформацію про те, що в оновленій стратегії нацбезпеки Німеччини, Російська Федерація розглядається не як партнер, а як суперник, повідомляє видання "Новое время" з посиланням на про кремлівські ЗМІ.

  За словами Пєскова, інформація про нове місце РФ в Білій книзі Німеччини (керівництво по веденню політики національної безпеки) викликає жаль і стурбованість.

  "Якщо інформація про нову редакцію "Білої книги" відповідає дійсності, то це може викликати і жаль, і стурбованість одночасно. Жаль - тому, що якщо це відповідає дійсності, то мова йде про очевидне нерозуміння суті позиції російської сторони, яка добре відома, яка послідовна і яка спрямована не на конфронтацію, а саме на створення атмосфери взаємодії і взаємовигідного співробітництва на європейському континенті", - зазначив Пєсков.

  Також він висловив думку, що така позиція Берліна базується на нерозумінні, "а можливо і на неправильній інформації і здатна приводити до якихось конфронтаційних дій, що жодним чином не сприятиме відносинам взаємної довіри і співробітництва".

  Нагадаємо, Німеччина вперше з 2006 року оновлює оборонну доктрину - так звану "Білу книгу", яка визначає пріоритети державної політики безпеки. У новій доктрині на першому місці стоять загрози, пов'язані з тероризмом, на другому - з комп'ютерною безпекою, а на третє вийшла агресивна політика Москви.

  Попередній матеріал
  На Київщині поліція спіймала на гарячому серійних крадіїв
  Наступний матеріал
  Штаб: Сили АТО відбили спробу ворожого штурму Майорська

  Німеччина оновлює оборонну доктрину: Росія тепер не партнер, а протиборча сторона

  Німеччина збільшує кількість військових

  Німеччина виділить 2 млн євро постраждалим від російського вторгнення українцям