Німеччина
Німеччина tsn.ua

Німеччина оновлює оборонну доктрину: Росія тепер не партнер, а протиборча сторона

  Німеччина вперше з 2006 року оновлює оборонну доктрину - так звану "Білу книгу", яка визначає пріоритети державної політики безпеки

  Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на видання Die Welt.

  У новій доктрині на першому місці стоять загрози, пов'язані з тероризмом, на другому - з комп'ютерною безпекою, а на третє вийшла агресивна політика Москви.

  Відповідно до нової редакції, Росія тепер не є партнером Німеччини, а протиборчою стороною. Зокрема зазначається, що агресією на сході України та анексією Криму Москва порушила усталений після закінчення холодної війни європейський порядок. Це мало далекосяжні наслідки для безпеки Німеччини, йдеться в повідомленні.

  У новій редакції документа буде відображено те, що Росія підкреслює стратегічне суперництво, нарощує військову діяльність на зовнішніх кордонах ЄС, використовує гібридні інструменти боротьби для розмивання межі між війною і миром та підриву інших держав.

  Серед інших загроз виділені "дуга кризи" від Північної Африки через Сахель, Африканський Ріг, Близький Схід до Центральної Азії; неконтрольована міграція; радикальний націоналізм; повернення гонки озброєнь; загрози для енергоресурсів; зміни клімату; загрози, пов'язані з хворобами, епідемії та пандемії.

  Повідомляється, що нова редакція "Білої книги" над якою працюють фахівці Міністерства оборони Німеччини, наближається до завершення і найближчим часом вона буде передана на затвердження уряду.

  Як повідомляв 5.ua, Німеччина збільшує кількість військових. Упродовж наступних семи років армію поповнять ще 14 тис. солдатів і 4,5 тис. цивільних службовців.

  Попередній матеріал
  Ердоган: "Вірменське питання" використовують, щоб шантажувати Туреччину
  Наступний матеріал
  У "ДНР" повідомили про поранення "Мотороли"
  Теги:
  Loading...
  Німеччина збільшує кількість військових

  Німеччина збільшує кількість військових

  Німеччина виділить 2 млн євро постраждалим від російського вторгнення українцям

  Німеччина виділить 2 млн євро постраждалим від російського вторгнення українцям

  Німеччина хоче збільшити кількість своїх військових у Литві

  Німеччина хоче збільшити кількість своїх військових у Литві