5.ua

У Москві після «бірюльовських заворушень» прочісують ринки і служби таксі

   

  Масштабний наступ на нелегальну міграцію триває у Москві на всіх можливих фронтах. Сьогодні звільнили трьох високопосадовців із Федеральної міграційної служби. Затримали двох керівників бірюльовської овочебази, ще одного - розшукують. Міграційна служба хоче запровадити кримінальну відповідальність не лише за сприяння незаконній міграції, а й за найм нелегалів на роботу.

  Із затриманих на базі іммігрантів - щонайменше сотню за рішенням суду вишлють з Росії. Слідчі кажуть: якби так само, після перших порушень -  вчинили і з нелегалом Орханом Зейналовим - могло би не статися вбивства, що сколихнуло все Бірюльово. Нелегалів нині розшукують у службах таксі і ринках. Затримані десятки порушників.

  Володимир Колокольцев, міністр внутрішніх справ РФ: «Ми ще раз довели, що поліція може виконати будь-яке завдання, поставлене суспільством. Хочемо ще раз підтвердити, що готові гарантувати безпеку усіх громадян».

  Головним досягненням у російському МВС вважають - арешт підозрюваного Орхана Зейналова. Його затримали напередодні у підмосковній Коломні. І навіть домоглися зізнання.

  Орхан Зейналов, підозрюваний: «Там втроем был: одна девушка, одна он и я, втроем. Он мне руки сделал, я ему и сделал. Нож у меня в замочном кармане был».

  Азербайджанець розповів, як сварився з Єгором Щербаковим. Однак, із деталями виникли проблеми. Зейналов заявив - що погано знає російську.

  Володимир Маркін, речник Слідчого комітету Росії: «Оказалось, что Зейналов, проживающий на территории России более 10 лет, вдруг резко забыл русский язык, и теперь мы обязаны обеспечить ему переводчика, что мы и сделали».

  Завзята, показова - і нібито успішна - боротьба з нелегальною міграцією - дещо знизила напругу у Москві. Масових протестів, як у вихідні - на вулицях немає. Націоналістам - у центрі міста мітинг не дозволили. Втім, цієї ночі невідомі у Бірюльово зарізали літнього узбека. Вдень в іншому передмісті - убили азербайджанця. Чи пов’язані ці випадки між собою, наразі невідомо.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  Визволення заручника по-українськи
  Наступний матеріал
  Дайджест міжнародних новин за 16 жовтня
  Теги:
  Loading...