Дайджест міжнародних новин за 16 жовтня

  Час нагадати чи запам'ятався цей день у відеострічках провідних інформаційних агенцій світу.

   

  Потужний тайфун ударив по східному узбережжю Японії. Загинули щонайменше 17-ро людей. Більшість - у власних домівках, що їх зруйнували зсуви ґрунту. Півсотні людей зникли безвісти. У зоні тайфуну була і АЕС «Фукусіма». Її вдалося захистити.

  На Філіппінах - оцінюють наслідки землетрусу, що сколихнув країну напередодні. За останніми даними - загинули 144 людини. Два десятки - зникли безвісти. На острові Бохоль, який найбільше постраждав від стихії, - зруйновані два десятки доріг і мостів.

  Масовими сутичками завершилися протести освітян у Бразилії. В двох найбільших містах країни - Ріо-де-Жанейро та Сан-Паулу - на вулиці вийшли тисячі людей. До вчителів приєдналися анархісти. Наслідок бурхливої ночі - спалені поліцейські авто і потрощені вітрини крамниць

  Закидали диявола камінням - мусульмани у передмісті Мекки. Це один із найважливіших ритуалів священного хаджу. Утіленням диявола є бетонні колони. В руках у прочан - шматки каміння, які вони збирали протягом ночі. Усього у хаджі цьогоріч взяли участь близько півтора мільйона людей.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  У Москві після «бірюльовських заворушень» прочісують ринки і служби таксі
  Наступний матеріал
  Гігантський аквапарк відкрили у Північній Кореї
  Теги:
  Loading...