zona.media

У Москві поліцейські грубо затримали 10-річного хлопчика за декламування Шекспіра – відео

  Під час затримання поліцейські сіпали дитину і використовували лайку

  У центрі Москви поліцейські затримали 10-річного хлопчика, який читав вірші Шекспіра, і відвезли його до ВВС, незважаючи на протести матері. Про те, що трапилося "Медіазоні" розповів батько дитини Ілля Скавронський.

  За словами чоловіка, його дружина і син гуляли в районі Арбату. На вулиці Воздвиженка хлопчик почав декламувати перехожим фрагменти з "Гамлета" Вільяма Шекспіра, в цей час його мати перебувала від нього за 20-25 м.

  Батько дитини розповів: "Дружина сиділа, читала книгу, а дитина декламувала "Гамлета". Під'їхав наряд міліції, про щось вони розмовляли без її участі. Потім скрутили його, є відеозапис того, що відбувалося. Стали запихати. Вона підійшла, намагалася перешкодити цьому".

  Як зазначає Скавронський, затримаючи хлопчика, поліцейські поводилися грубо, використовували лайку. Мати хлопчика намагалася захистити сина, в результаті чого у неї порвався одяг і розбився планшет. Батько дитини пояснює, що, декламуючи вірші, його син не жебракував: "Він займається театральною діяльністю. Для нього ці виходи на вулицю – це боротьба з комплексами". На опублікованому у мережі видно, що хлопчина перелякався від всієї ситуації і кричить.

  Дитину таки схопили і самого відвезли в ВВС "Арбат". Там перебували і його батьки. На батька складають протокол про адміністративне правопорушення за статтею 5.35 КоАП (невиконання батьками неповнолітніх обов'язків із виховання). Чоловік при цьому не підписував протокол через незгоду з його змістом. Як розповів чоловік виданню, його дружині було погано. Він зазначив, що в приватній розмові заступник начальника ВВС погрожував йому можливим затриманням дружини за звинуваченням в нападі на співробітників поліції. Додому постраждалих відпустили близько півночі. 

  Першою про затримання дитини в Facebook написала очевидець того, що сталося Люся Штейн. Вона опублікувала відео інциденту, на якому видно, що хлопчик плаче в поліцейській машині. Як розповіла Штейн "Медіазоні", поліцейські стверджували, що хлопчик займався жебрацтвом.

  Попередній матеріал
  У мусульман усього світу розпочався священний місяць Рамадан
  Наступний матеріал
  На Рівненщині правоохоронці вилучили бурштину на 2 млн грн
  Loading...

  Україні відомі перші непублічні результати візиту Тіллерсона до Москви - Клімкін

  Останній день суду в Гаазі: Москва божиться, що виконає рішення та заявляє, що суд не має юрисдикції

  "Путін – це війна, Путін – це смерть": у Москві поліція "пов'язала" активістів, які вивісили антипутінський плакат – відео