Загиблий футбольний фанат
Загиблий футбольний фанат Наша Ніва

У Мінську знайшли мертвим і зі слідами тортур футбольного фаната

  Читайте по-русски
  У Слідчому комітеті заявили, що тіло хлопця виявили "без видимих пошкоджень", а смерть "не носить кримінального характеру"

  У Мінську знайшли тіло раніше зниклого 25-річного Олексія Демидова. Про це інформує газета "Наша Ніва".

  Повідомляється, що 4 вересня Демидов вийшов на роботу, ввечері ще розмовляв з матір'ю по телефону, але через годину на дзвінки вже не відповідав.

  "Були травми. На голові гематоми, на підборідді наче вирвані шматки шкіри ... Нога перекручена – наче зламана. Пальці збиті, кісточки збиті на руках. Брудний одяг ... Схоже, була бійка або щось таке. Офіційне свідоцтво про смерть буде через місяць. А в попередньому написали, що причиною смерті стало отруєння невиявленими речовиною", – зазначає двоюрідний брат Олексія Олександр.

  Тіло сина батьки змогли оглянути лише вдома, позаяк у морзі показувати родичам тіло загиблого відмовилися. Як повідомляють у родині загиблого, на тілі хлопця немає слідів наручників або побоїв кийком.

  За словами родича Олексія, загиблий був учасником фанатського руху "Динамо", а також займався боксом. У протестах хлопець участі не брав: "В тому районі, де його знайшли, йому нічого було робити", – сказав Олександр.

  Окрім цього, він повідомив, що речі Олексія теж зникли.

  "У морзі говорили, що вони в міліції, в міліції – що в морзі. А в підсумку телефона і рюкзака просто немає. А отруєння могли і приписати, бо в 2016 році Олексій попався за те, що пробував спайс. Його не посадили, там садити не було за що. Але на облік якийсь поставили", – сказав брат загиблого.

  За даними Слідчого комітету Білорусі, тіло хлопця виявили "без видимих пошкоджень" і смерть, за попередньою інформацією, "не носить кримінального характеру".

  Нагадаємо, у Білорусі від початку протестів затримали понад 10 тис. осіб, 450 – катували.

  Попередній матеріал
  У Білорусі опозиція почала створювати загони народної самооборони
  Наступний матеріал
  "Політики заробляють на проблемах охорони довкілля": еколог закликав не піддаватись на передвиборчі маніпуляції
  Loading...