військові М'янми
військові М'янми Shutterstock

У М'янмі повстанці атакували форпост армії, силовики відповіли авіаударами

  Читайте по-русски
  Тайська армія заявила, що евакуювали пів тисячі жителів місцевих сіл

  Бойові дії у М'янмі. Повстанці з етнічної меншини карен атакували форпост армії країни на західному березі річки Салуїн, неподалік кордону з Таїландом. Про це повідомляє "5 канал".

  У Каренському національному союзі (KNU) заявили, що урядові війська відповіли повітряними ударами. Це одне з найбільш інтенсивних протистоянь, відколи в державі стався переворот і владу захопили військові. Чи є потерпілі – невідомо.

  Тайська армія заявила, що близько пів тисячі жителів місцевих сіл – евакуювали. Кілька днів тому Асоціація держав Південно-Східної Азії закликала владу М'янми припинити насильство. Та погодилася, але за умови відсутності протестів у країні. Ті ж навпаки – лише посилилися.

  Нагадаємо, військовий переворот у державі стався 1 лютого. Тоді демократичну владу захопила військова хунта, а лідерів М'янми ув'язнили. Відтоді тривають протести. Близько 750 повстанців – застрелили, понад 1 тис. кинули за ґрати. Десятки тисяч вимушені були залишити країну.

  Каренський національний союз діє від 1948 року, коли М'янма проголосила свою незалежність від Великої Британії. Відтоді він боровся за автономію, припинення вогню погодили лише у 2012 році.

  Попередній матеріал
  Справи Майдану: ОГП завершив розслідування щодо посадовців МВС, які постачали боєприпаси з Росії
  Наступний матеріал
  Підсумкове оцінювання школярів може відбутися дистанційно – у МОН роз'яснили
  Loading...