У Лондоні вдкрилась мистецька виставка-продаж "Фріз Арт Фейр"

  Поспілкуватися із духами Леонардо Да Вінчі та Вінсента Ван Гога пропонують усім відвідувачам виставки сучасного мистецтва "Фріз Арт Фейр" у Лондоні. Інтерес колекціонерів до неї невпинно зростає, незважаючи на фінансову кризу та інших європейських конкурентів жовтня - паризьку ФІАК та берлінський Арт Форум. Головна мета експозиції - привабити колекціонерів з усього світу.

  Лондон приміряє на себе звання світової столиці сучасного мистецтва. Там відкрилася одна з найвідоміших виставок "Фріз Арт Фейр". Понад 60 тисяч поціновувачів прекрасного і незвичного зібралися у Регентському парку британської столиці. Цьогорічний арт-форум відбудеться дещо у скороченому форматі - місце знайшлося лише для ста сімдесяти найкращих галерей із майже 30 країн. Вони пропонують витвори сучасного мистецтва, починаючи від середини минулого століття.

  Аманда Шарп, організатор виставки: "Приємним сюрпризом для усіх нас стало те, що світ мистецтва дуже швидко оговтується від наслідків світової фінансової кризи. Цей ринок активний, як ніколи. Протягом останніх півтора року були тривожні сигнали, багато галерей закрилися. Утім ситуація покращується. До нас приїхали тисячі колекціонерів, торги відбуваються успішно".

  "Фріз Арт Фейр" уже давно став однією із найголовніших подій у світі сучасного мистецтва. Свої роботи грошовитим колекціонерам пропонують понад тисяча художників. Демонструються витвори живопису, скульптури, графіки та фотомистецтва. Ціни - від кількох сотень євро за роботи молодих майстрів, до сотень тисяч за роботи всесвітньовідомих художників. Навіть з такими розцінками покупців вистачає.  

  Симон Фуджівара, художник: ""Фріз" - це співпраця багатьох людей, величезної команди. Це сегмент ринку, який працює досить успішно. У людській природі закладено любов до мистецтва та бажання придбати арт-витвори. Так було і дві тисячі років тому. Усі ми прагнемо мати красиві речі навколо і готові платити за це".  

  Денний квиток на виставку обійдеться відвідувачу у сорок доларів. Окрім експозицій під час ярмарку проводитимуть лекції та дебати на мистецькі теми і презентації музичних творів. Крім того, усім охочим пропонуватимуть особливу розвагу - за допомогою медіумів поспілкуватися із духами великих художників минулого, зокрема Вінсента Ван Гога чи Леонардо Да Вінчі. "Фріз Арт Фейр" працюватиме у Регентському парку чотири дні - із чотирнадцятого по сімнадцяте жовтня. 

  Олена Кричковська, 5 канал.

  Попередній матеріал
  23 жовтня в Києві стартує кінофестиваль «Молодість»
  Наступний матеріал
  У Греції поліція силою розблокувала Акрополь
  Теги: