У Лондоні протестують проти хімічної корпорації

  Випийте води з Бхопалу! З таким закликом вийшли на Трафальгарську площу у Лондоні кілька десятків активістів. Вони виступають - проти хімічної корпорації Доу Кемікалс.
  Саме її протестувальники називають винною у техногенній катастрофі, що сталася у Індії у середині 80-х років минулого сторіччя. Тоді внаслідок витоку газу на  хімічному заводі корпорації у місті Бхопал - загинули десятки тисяч людей, постраждали - сотні тисяч. Британські протестувальники вимагають, щоби  цю компанію - прибрали зі списку спонсорів прийдешніх Олімпійських ігор у Лондоні. А організаторів змагань закликають - відмовитися від співпраці з корпорацією або довести свою впевненість у її чесності, випивши води з індійської ріки, досі забрудненої після Бхопальської катастрофи.

  Баррі Гарденер, член британського парламенту: "До початку олімпіади у Лондоні залишилося двісті днів. Усі ми сподіваємося, що ігри пройдуть надзвичайно успішно. Але ці сподівання не виправдаються, допоки серед спонсорів події - хімічна компанія Доу Кемікалс. Її керівництво відповідальне за одну з найгірших техногенних катастроф в історії людства.

  Фара Хан, протестувальниця: "Я не проти Олімпійських Ігор. Але буде дуже прикро і боляче, якщо увесь світ побачить на екранах рекламу  корпорації, яка отруїла і вбила десятки тисяч людей у Індії".
  Попередній матеріал
  Скандал у ізраїльському Кнесеті
  Наступний матеріал
  Країни світу потерпають від екстремальних погодних умов
  Теги: