Скандал у ізраїльському Кнесеті

  Скандал у ізраїльському Кнесеті. Депутатка від партії "Наш дім - Ізраїль" Анастасія Міхаелі вилила склянку води на парламентарія-араба Ралеба Мад-жадала. Жінка заявляє, що захищала свою честь.

  Наче б то під час засідання з проблем освіти, Мад-жадал кілька разів нагрубив їй - назвав нахабою і звелів цитую - "стулити пельку". У відповідь Міхаелі і облила його водою. Дії обох парламентарів уже засудили колеги. Однопартійці Міхаелі заявили, що жінка погарячкувала, але й Мадж-жадалу не слід було її ображати. Останній усі звинувачення відкидає, і переконує - Анастасія Міхаелі перебивала його доповідь, тому він ввічливо попросив її замовчати. Міхаелі емігрувала до Ізраїлю із російського Санкт-Петербурга, вона колишня модель і мати вісьмох дітей.

  Анастасія Міхаелі, депутат ізраїльського парламенту: "Це нахабство! Ніхто не сміє ображати жінок у Кнесеті! І якщо тут немає чоловіків, які б відповідально ставилися до жінок і захищали їх, то я сама захищу - і свою честь, і честь моєї партії, і честь Кнесета".

  Ралеб Манджадал, парламентарій: "Після сорока років публічної діяльності, ані склянка води, ані каністра - мене не залякають".

  Попередній матеріал
  У Нігерії демонстрації проти здорожчання бензину переросли у сутички з поліцією
  Наступний матеріал
  У Лондоні протестують проти хімічної корпорації
  Теги: