У Лондоні пройшла виставка тортів і тістечок [відео]

  Виставка тортів і тістечок відбулася в Лондоні. Дизайнери, як і щороку, змагаються за звання найкреативнішого.

  На тацях для тістечок - дамські сумочки та черевички. Тістечко може бути смачним, але якщо воно не виглядає, як з обкладинки - перших місць на змаганнях йому не побачити. Тож, цьогоріч кондитери перетворилися на дизайнерів. Вони приділяють увагу як вигляду самих тістечок, так і обгорток. Адже вони неодмінно мають пасувати одне до одного.

  Чой Шейк, кондитер: "Їстівне конфетті дуже пасує до тістечок, та й людям завжди подобається. Вони бувають будь-яких кольорів і форм".

  Вікі Самсон, кондитер: "Зараз у моді яскраві та насичені кольори. Ми відходимо від пастельних тонів, які панували кілька років. Ця мода прийшла до нас зі Сполучених Штатів".

  Ідея виставки зародилася з кулінарного шоу. Завдяки йому випічка стала надзвичайно популярною у Великій Британії. За останній рік кількість крамниць, які спеціалізуються на товарах для випікання, подвоїлася. Досвідчені шеф-кухарі навіть запевняють - у країні з`явилося нове покоління кондитерів.

  Ерік Ленлар, кондитер: "Люди сміялися з нас із Полом Холлівудом, коли ми казали, що було б непогано зробити кондитерське шоу. Вони казали, що це дуже вузька тема, нікому нецікаво пекти торти, це надто складно. І ось нате вам, минули 10 років - і це наймодніша справа у столиці".

  Подивитися та поласувати тістечками прийшли понад 20 тисяч британців. Вони дочиста розкупили всі смаколики, представлені кондитерами, та розібрали аксесуари для випікання. Тож незабаром чимало родин ласуватимуть новими кулінарними шедеврами.

  Попередній матеріал
  Мешканці села біля Бориспільської траси просять захисту від шуму [відео]
  Наступний матеріал
  Під АПУ мітингували захисники Біличанського лісу [відео]
  Теги: