У Лівії вбили посла США

  Посол Сполучених Штатів у Лівії та троє працівників посольства - загинули в Бенґазі через ракетний удар.
  Про це повідомляє агенція "Ройтерз" із посиланням на лівійську владу. Держдепартамент США цю інформацію поки що не підтвердив. Подібні напади сталися і в кількох інших арабських країнах. Біля посольств США - відбулися масові протести. Обурення тамтешніх мусульман викликав фільм про пророка Мохаммеда, показаний в ефірі одного з американських телеканалів.

  Мешканець Бенгазі: "Людей обурили висловлювання американців про пророка Мохаммеда в цьому фільмі. Він не терорист, не Усама бін Ладен, а найкраща людина в світі. Тож ми вимагаємо більше не показувати цей фільм. В іншому разі лівійці будуть убивати, будуть битися й надалі створюватимуть подібні ситуації".

  На територію ж американського посольства в Каїрі через показ фільму увірвався розлючений натовп. Протестувальники зірвали прапор США, спущений у пам`ять про жертв терактів 11 вересня 2001-го, й повісили чорний ісламістський стяг. Ситуацію вдалося взяти під контроль лише єгипетським силам безпеки, які оточили амбасаду.

  Хоссам Ісмаїл, протестувальник: "Свобода слова повинна мати якісь межі. Не можна ганьбити релігійні вірування інших людей. Цією акцією ми хочемо показати, що для мусульман є рамки, за які не можна виходити. Хто порушуватиме їх - буде покараний".
  Попередній матеріал
  У Фінляндії відкрили перший у світі підземний ресторан [відео]
  Наступний матеріал
  Уряд визнав корупцію з боку керівництва олімпійської збірної та ФЛА
  Теги: