У Фінляндії відкрили перший у світі підземний ресторан [відео]

  Перший в світі підземний ресторан на глибині 80 метрів відкрили у Фінляндії. Заклад харчування працює просто у старій шахті.

  Щоби потрапити до ресторану, гості ліфтом спускаються аж на вісімдесяти-метрову глибину. При цьому вони обов`язково мають одягати каски. Тільки під час трапези її дозволяють зняти. Найсміливіші можуть спуститися ще нижче - на глибину 350 метрів.

  Анна Консті, гість ресторану: "Перше, що мені спало на думку - я маю це спробувати, адже ніколи не чула про такий ресторан. Він дійсно є унікальним".

  Ресторан розташований біля музею гірської справи. Дизайн нагадує справжню шахтарську їдальню. Заклад вміщує 64 людини. Потрапити до підземного ресторану непросто, місця потрібно бронювати щонайменше за 3 тижні. Усіх гостей збирають у центрі Гельсинки та везуть до шахти. За 128 євро - можна отримати обід із чотирьох страв і напої. Відвідувачі мають змогу скуштувати різні рибні наїдки з гарнірами або морепродукти як закуски. Головна страва - стейк із телятини, тушкований в ароматних травах із фірмовим соусом. Наостанок - можна замовити один із трьох десертів.

  Тімо Лінамакі, шеф-кухар ресторану: "Звичайно, головною темою меню є елементи землі. Адже ми перебуваємо на глибині 80 метрів. Я почав складати меню саме тут. Шахта мене надихнула".

  Незвичний ресторан працюватиме лише до 24 вересня. Потому - закриється. Усе через те, що він входить до спеціальної мережі так званих "поп-ап ресторанів". Вони з`являються на короткий термін у якомусь незвичному місці. Принадою подібних закладів є саме їхнє розташування.

  Марина Кафтан, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Канадський острів Ньюфаундленд потерпає від тропічного шторму "Леслі"
  Наступний матеріал
  У Лівії вбили посла США
  Теги: