У Лівії триває протистояння голови уряду з колишніми повстанцями

  Прем’єр-міністр Лівії Алі Зейдан обвинуватив екс-повстанців – які нині виступають у ролі поліції – у провокаціях та розпалюванні ворожнечі в країні. Натомість, бойовики закидають прем’єру неспроможність протистояти США.

  Конфлікт спалахнув через арешт американцями Абу Анаса, лівійця, якого обвинувачують у причетності до угруповання "Аль-Каїда". На знак протесту проти діяльності американських спецпризначенців на лівійській території бойовики два дні тому викрали прем’єр-міністра. Щоправда, надвечір відпустили. Учора ж провели у Триполі демонстрацію, на якій ще раз засудили неефективне керування країною. Прем’єр-міністр Алі Зейдан виступив із промовою, в якій обвинуватив екс-повстанців у заколоті й запевнив світ у непричетності до арешту Абу Анаса.

  Алі Зейдан, прем’єр-міністр Лівії: «У Лівії є люди, зацікавлені у перетворенні нашої країни на новий Афганістан чи Сомалі. Усі розуміють, що наразі Лівія не може протистояти Америці. Ми не маємо інформації щодо арешту Абу Анаса, але ми в будь-якому випадку засуджуємо викрадення та напад на громадянина Лівії, ким би він не був».

  Попередній матеріал
  Учора містами Єгипту прокотилась нова хвиля протестів
  Наступний матеріал
  У Франції відзначили молодих українських митців [відео]
  Теги:
  Loading...