У Лівії протестувальники розгромили офіс американської телекомпанії

  Офіс американської телекомпанії "Аль-Хурра" в лівійському Бенґазі розгромили протестувальники. Вони невдоволені тим, як журналісти висвітлювали події у Бені-Валіді.

  Протестувальники запевняли - журналісти викривляли інформацію, щоби виправдати вбивство сина Каддафі Хаміса. Мітингарі також вимагали припинити насильство в країні. З аналогічними вимогами вийшли на вулиці і мешканці Триполі. Деякі також вимагали відставки нинішнього уряду, оскільки той не може забезпечити мир у країні. Найбільше занепокоєння в лівійців викликає облога міста Бені-Валід. Протягом останніх кількох днів там загинули близько 2 сотень людей. Лівійська влада запевняє, що серед загиблих - і син Муаммара Каддафі, Хаміс. Це вже п`яте повідомлення про його смерть. Донедавна Бені-Валід було останнім притулком сил Каддафі. 100-тисячне місто - столиця племені варфалла, яке дотримується вірності попередній владі країни.

  Мешканці Лівії: "Минув рік після перемоги над військами Каддафі. Але ми не радіємо, адже в країні почалася громадянська війна. Думаю, вона знищить Лівію".

  Мешканці Лівії: "Усі люди хочуть побачити Хаміса. Якщо його захопили - покажіть щось, хоч фото! Де полонений Муса Ібрагім? Це все пропаганда і брехня!"

  Попередній матеріал
  Львівський іконописець малює образи на камені [відео]
  Наступний матеріал
  ЗМІ: британська співачка Адель народила сина
  Теги: