У Лівії обрали нового голову перехідного уряду

  У Лівії обрали нового голову перехідного уряду. Це академік Абдул Рахім Аль-Кіб. За нього - проголосували більше половини членів Національної Перехідної Ради.

  Попередній голова - Махмуд Джибріль дотримав слова і подав у відставку після перемоги революції. Між тим у Лівії - офіційно завершилася операція НАТО. Це сталося - за хвилину до півночі. Санкціонована ООН місія під назвою Об`єднаний захисник - тривала сім місяців. Завершити її у НАТО вирішили попри заклики нової влади Лівії. Перехідний уряд просив авіацію Альянсу залишитися у країні до кінця року. Бо, нібито, рештки прибічників Каддафі все ще становлять загрозу для мирних мешканців.

  Андерс Фог Расмуссен, генеральний секретар НАТО: "Лівійці діяли, щоби змінити історію своєї держави. А ми робили усе можливе, щоб захистити їх. Разом ми домоглися успіху. Ми діяли ефективно і точно. Наші командири робили усе можливе, щоби не завдати шкоди мирному населенню".

  Абдул Рахім Аль-Кіб, новообраний прем`єр-міністр Національної Ради Лівії: "Перед нами чимало питань, які необхідно вирішити. Треба потурбуватися про поранених, про полонених. Вже найближчим часом Національна Перехідна Рада проведе засідання, щоби розробити план подальших дій".

  Попередній матеріал
  Землетрус у Китаї
  Наступний матеріал
  Чи приймати фінансову допомогу від ЄС та МВФ греки вирішать на референдумі
  Теги: