Чи приймати фінансову допомогу від ЄС та МВФ греки вирішать на референдумі

  Чи приймати фінансову допомогу від ЄС та МВФ греки вирішать на референдумі. Таке рішення - прем`єра країни Георгіоса Папандреу. За попередніми даними, всенародне голосування відбудеться на початку наступного року.

  Водночас чинний прем`єр  ініціював голосування за вотум довіри його урядові. Його проведуть -  вже наприкінці цього тижня. На думку аналітиків, попри гостру критику нинішньої економічної політики, депутати таки підтримають владу. Нагадаємо, минулого тижня лідери країн Євросорюзу на саміті у Брюсселі вирішили списати половину боргу Греції. Крім того домовилися виділити Афінам ще 130 мільярдів доларів кредиту. Втім, за даними соціологічних досліджень - понад половина греків ставляться до допомоги з Європи негативно. Адже це призведе до нових заходів економії.

  Георгіос Папандреу: "Референдум - це вища форма демократії. Люди самі мають вирішити, як надалі розвиватиметься Греція. Це рішення важливе не лише для політиків та партій, а й для усіх мешканців держави. А щоби чинний уряд мав змогу у наступні два роки запровадити усі заплановані реформи - я закликаю провести голосування за вотум довіри нинішній владі. Нам необхідна єдність на шляху до реформ".

  Попередній матеріал
  У Лівії обрали нового голову перехідного уряду
  Наступний матеріал
  До саміту Великої двадцятки у Франції готуються правоохоронці і протестувальники
  Теги: