У літака в небі над Індонезією відмовив двигун

  Аварійна посадка в Сінгапурі найбільшого в світі літака. У Ейрбаса-380, австралійської компанії Квантас, у небі над Індонезією відмовив один із чотирьох двигунів. Його уламки, які летіли прямо на голови мешканцям острова Батам, переполохали світові ЗМІ. Утім, обійшлося - Ейрбас-380 здійснив аварійну посадку. Ніхто з пасажирів та членів екіпажу не постраждав.

  Найбільший у світі літак вибухнув у небі  над Індонезією. Такою приголомшливою новиною майоріли вранці стрічки усіх світових агентств. Мешканці індонезійського острова Батам навіть демонстрували уламки фюзеляжу в ефірі місцевого телебачення. Про те, що тривога виявилася фальшивою, переполохані родичі та близькі пасажирів і екіпажу літака дізналися лише за кілька годин, коли австралійська компанія-перевізник "Квантас" офіційно повідомила, що насправді  трапилося з лайнером.    

  Алан Джойс, виконавчий директор "Qantas": "Літак компанії  "Квантас" - Ейрбас 380 вилетів із Сінгапура до СІднея. Проте вже за шість хвилин після злету в нього відмовив двигун і лайнер повернувся до Сінгапура".

  Аварійне приземлення літак здійснив вже на трьох двигунах. Ніхто з пасажирів та членів екіпажу не постраждав. Загалом на борту пребували 459 людей. Натепер австралійська авікомпанія "Квантас" скасувала усі рейси триста вісімдесятих Ейрбасів поки не з"ясує причин аварійної посадки.

  Алан Джойс, виконавчий директор "Qantas": "Ми призупиняємо польоти Ейрбасів 380 допоки не будемо впевнені у безпеці літаків."

  Причини аварії наразі розслідують. Фахівці вже охрестили цей інцидент як нищівний удар по репутації Ейрбаса 380-т. Адже за три роки експлуатації це вже другий прикрий випадок із цим авіалайнером. У квітні в Ейрбаса під час приземлення лопнули два колеса, ніхто не постраждав.

  Ганна Ільїних, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Кейт Річардз презентував у Лондоні свої мемуари
  Наступний матеріал
  Ювілей "Червоної рути" [сюжет, відео]
  Теги: