У Лапландії Санта Клаус приймає гостей та готується до Різдва [відео]

  Санта Клаус у Фінляндії завершує готувати подарунки для слухняних діточок. Вже за тиждень - у ніч з 24 на 25 грудня - чарівник у компанії оленя Рудольфа розвезе дарунки малечі всього світу.

  За тиждень до католицького Різдва у цьому крихітному фінському містечку за Полярним колом - навала іноземців. Сюди, до Рованіємі, що у Лапландії, їдуть зустріти справжнього Санта Клауса і попросити в нього добрих подарунків. Офіційна прописка найпопулярнішого чарівника світу - сопка Корватунтура за 170 кілометрів від Рованіємі. Однак, за легендою, потрапити туди можуть лише духи. На зустрічі з людьми Санта спускається з гори. Побачити чарівника у Рованіємі їдуть дорослі й малі з усієї планети. Туристів, які вже поспілкувалися з дідусем, вражає його знання іноземних мов.

  Туристки з Малайзії: "Він сказав нам "Апа Хабар". Малайською мовою! Це означає "вітаю". По-малайськи".

  Туристка з Японії: "Я з Японії".

  Санта Клаус: "Конічіва! Добрий день".

  Щодня до будинку Санти стоїть черга з відвідувачів. Він намагається встигнути прийняти всіх охочих. Найбільше захоплення зустріч із Санта Клаусом викликає у дітей.

  Томмазо Аліа, відвідувач з Італії: "Санта гарний. Я хотів його побачити. А тепер хочу сюди повернутися".

  Друга половина грудня - гаряча пора для Санти та його команди. Помічники чарівника ельфи завершують розбирати пошту з усього світу - від Японії до Коста-Рики. А найзнаменитіший чарівник планети готує цими днями подарунки, які за допомогою оленя Рудольфа розвезе у Святвечір кожній слухняній дитині. Встигнути усюди йому допомагає так званий децелератор - пристрій, що сповільнює обертання Землі і допомагає Санті. За словами чарівника, попри бурхливий розвиток технологій, сучасні діти просять традиційних дарунків.

  Санта Клаус: "Хлопчики досі просять у подарунок машинки. А дівчатка частіше бажають отримати книжки, одяг та ляльок".

  Попрохати про подарунок від Санта Клауса може будь-який мешканець планети. Для цього треба написати на адресу чарівника: Для Санта Клауса. Фінляндія, 96930, Полярне Коло.

  Мирослава Пеца, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Єлизавета ІІ вперше взяла участь у засіданні британського уряду
  Наступний матеріал
  У Києві відзначили лауреатів премії "Книга року ВВС-2012" [відео]
  Теги:
  Loading...