У Києві відзначили лауреатів премії "Книга року ВВС-2012" [відео]

  У восьмий раз британці відзначили українських письменників. Цьогорічь премією "Книга року Бі-Бі-Сі" відзначили одразу двох письменників. По тисячі фунтів отримали Юрій Винничук - за книгу для дорослих "Танго смерті", про Львів часів Другої світової - та Леся Вороніна - за книгу для дітей "Таємне товариство боягузів та брехунів", про те, як планету захопили "синьоморди".

  Аби визначити переможців, журі, до якого увійшли вітчизняні філологи та книголюби, прочитали загалом три десятки новинок української літератури. На конкурс приймали лише прозові україномовні твори, видані за останній рік.

  Віра Агеєва, член журі конкурсу "Книга року ВВС-2012": "Не треба думати, що лише Нобелівська премія визначає рівень літератури. Маємо добру літературу, є, що читати, є над чим думати".

  Леся Воронина, переможниця конкурсу "Книга року ВВС-2012": "Це мій жарт і моя гра з читачем. Завжди в кожній моїй книжці добро буде перемагати, і я вірю, що поступово це вплине на все наше суспільство".

  Юрій Винничук, переможець конкурсу "Книга року ВВС-2012": "Назва роману пов`язана з мелодією "Танго смерті". І воно справді існувало, і з ним були пов`язані різні, дуже такі зворушливі історії, тому що це танго мусили грати музиканти, які знаходилися в цьому концтаборі, і грати мусили саме тоді, коли людей розстрілювали".

  Попередній матеріал
  У Лапландії Санта Клаус приймає гостей та готується до Різдва [відео]
  Наступний матеріал
  КОДА обіцяє поновити електропостачання в області до середи
  Теги:
  Loading...