У Китаї триває 27-й міжнародний фестиваль снігу та льоду

  У Китаї триває міжнародний фестиваль снігу та льоду. Захід відбувається уже 27-й рік поспіль і щоразу приваблює величезну кількість туристів з усього світу. Цьогоріч участь у ньому взяли кілька десятків команд з різних країн.

  Скульптури зі снігу, ліхтарики з льоду, грандіозний салют та різноманітні розваги роблять маленьке містечко Харбін на північному сході Китаю найпопулярнішим пунктом призначення для туристів, що подорожують Піднебесною узимку. Зимою температура тут опускається до мінус тридцяти градусів за Цельсієм. А це - ідеальна температура для проведення всесвітньовідомого снігового фестивалю!

  Лі Мін, турист: "Ці замки та будинки з льоду справді фантастичні. Вони підсвічені різнокольоровими прожекторами. Здається, я потрапив у казку!"

  Цьогорічний фестиваль - уже 27-й. В його рамках заплановані понад 100 розважальних заходів, зокрема конкурс снігових та льодових скульптур за участі китайських та іноземних майстрів, а також кінофестиваль, виставка анімації, концерти та виступи артистів. Загальна площа Харбінського світу снігу та льоду - 600 тисяч квадратних метрів. Це майже удвічі більше, ніж торік.

  Чжао Хончжун, організатор фестивалю: "Цьогоріч територія фестивалю дуже велика! Це дозволило нам виставити справді грандіозні скульптури - до 20-30 метрів заввишки! Спеціальне освітлення робить їх дуже гарними. Ми намагатимемося використовувати більше освітлювальних приладів у майбутньому". 

  Міжнародний фестиваль снігу та льоду в Харбіні - один із чотирьох подібних заходів у світі - Снігового фестивалю в Японії, Зимового карнавалу у Канаді та Лижного фестивалю у Норвегії. Дійство триває понад місяць - якщо погода сприяє. Протягом цього часу його відвідують більше мільйона людей.

  Олена Кричковська, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Києві відбувся єдиний концерт композитора Мирослава Скорика
  Наступний матеріал
  Вибух рейсового автобуса у Пакистані - 18 загиблих
  Теги: