У Китаї стартує саміт G20

Саміт країн "Великої двадцятки" стартує у китайському місті Ганчжоу

Головними темами цьогорічної зустрічі буде ситуація в Сирії, ядерна загроза від КНДР, поставка зброї та проблеми клімату. Планують поговорити і про Україну. Про це напередодні анонсувала канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Перед офіційним початком саміту у Ганчжоу, Китай та Сполучені Штати ратифікували історичну кліматичну угоду, яку лідери більш як 170-ти країн узгодили торік в Парижі. Документ передбачає зменшення шкідливих викидів до атмосфери та скорочення темпів глобального потепління. Китай та США - одні з лідерів забруднення повітря. Вони зобов'язалися упродовж 10 років скоротити кількість викидів парникових газів щонайменше на 26%.

/
/
/
/

"Загроза кліматичних змін зростає і може стати найбільшим викликом цього сторіччя. Я хотів переконатися, що Америка робить свій внесок у захист майбутніх поколінь. Протягом останніх семи років США стали одним із лідерів у боротьбі з кліматичними змінами. Ретельне виконання положень Паризької кліматичної угоди допоможе уникнути катастрофічних екологічних наслідків", - зазначив президент США Барак Обама.

Попередній матеріал
Литва передала Україні 150 тонн боєприпасів - ЗМІ
Наступний матеріал
В Афганістані внаслідок аварії стався потужний вибух: більше 30 осіб загинуло

Ердоган і Путін провели переговори перед початком саміту G20

Керівництво Ради звернулося до лідерів G20 з проханням допомогти звільнити заручників російських окупантів

Тристоронню зустріч на саміті G20 скасовано з ініціативи Франції і ФРН

Лідери G20 обговорили ситуацію в Україні