У Китаї скульптор вже 20 років будує велетенську стародавню фортецю

  Площа творіння – близько 20 га

  У Китаї скульптор вже 20 років будує велетенську стародавню фортецю. Його творіння розташувалося на території близько 20 га.

  Чудернацькі тотеми, арки та башти кількадесят метрів заввишки – так виглядає замок, який будує Сонг Пейлун. Він захоплюється культурою народу Єланг, яка існувала на півдні Китаю в третьому столітті до нашої ери. Усі зведені споруди народилися в уяві їхнього творця. Адже немає достовірних свідчень про те, як виглядали фортеці у цій місцевості.

  "Я хочу продемонструвати культуру й традиції народності Єланг. Це моя дитяча мрія. І я вирішив втілити її через створення цих споруд", – розповів скульптор.

  Замок будують на схилі долини з підручних матеріалів – передусім каменю, якого тут вистачить ще не на один десяток схожих споруд. Адже інакше будівництво коштувало би шалених грошей, каже скульптор: "Під час будівництва використовую те, що мені пропонує сама природа. Тож немає нічого дивного, що в цій конструкції так багато каміння". 

  Нещодавно рукотворне диво продемонстрували по китайському телебаченню. Тож тепер подивитися на нього сюди приїздить чимало туристів.

  "Очевидно, що він робить це самовіддано, вкладає душу в цей проект. Цей чоловік справді присвятив себе цій справі", – говорить одна із туристок.

  Сонг почав будівництво самотужки у 55 років. Нині йому вже 75. Із таким обсягом роботи одинаку впоратися непросто. Утім, ідеєю скульптора зацікавилися місцеві мешканці. Тож тепер гуртом допомагають Сонгу втілити його мрію – створити справжній велетенський замок.

  Арсен Цимбалюк, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Онищенко: Я ніде не ховаюся – адвокати передали в САП адресу і номер телефону
  Наступний матеріал
  НАЗК опівночі запустить е-декларування, попри відсутність атестату захисту інформації

  "Олімпієць": у Сумах встановили скульптуру, зроблену з ноги Леніна

  У Лондоні активісти Greenpeace одягнули респіратори на 17 скульптур

  З'явився сервіс, що створює 3D-скульптури подорожей за даними GPS

  У Болівії до Великодня відкрився тематичний фестиваль скульптур із піску

  На фестивалі снігу в Японії митці виготовили близько 250 снігових скульптур (фото)

  В Атлантичному океані запрацює перший в Європі підводний музей скульптур