У Китаї почався фестиваль, під час якого з’їдять 10 тисяч собак та котів

  Продаж собачатини для споживання у Китаї не заборонений. Вважається, що щороку тут вбивають на їжу близько 10 млн тварин

  У китайському місті Юйлінь почався щорічний 10-денний фестиваль собачого м’яса. Як повідомляє BBC News, очікується, що за час святкувань вб’ють та з’їдять близько 10 тисяч собак та котів.

  У Китаї та Південній Кореї, де традиція поїдання собак налічує понад 500 років, вважають, що це допомагає боротися із літньою спекою. Продаж собачатини для споживання у Китаї не заборонений. Вважається, що щороку тут вбивають на їжу близько 10 млн тварин.

  Організатори фестивалю в Юйліні стверджують, що вбивають тварин гуманним способом. Однак активісти заявляють, що собак утримують і перевозять у жахливих умовах, їм часто не дають їжі та води. А вбивають їх жорстоко і публічно, часом забивають до смерті або варять ще живими.

  Хоча опитування свідчать, що більшість китайців не підтримують цей захід, а петиція з вимогою заборонити фестиваль зібрала 11 мільйонів підписів, влада не втручається, стверджуючи, що захід не має офіційної підтримки і проводиться винятково за кошти місцевих підприємців.

  Попередній матеріал
  Влада Бахрейну позбавила громадянства верховного лідера шиїтів
  Наступний матеріал
  Шкіряк: жодної амністії тим, на чиїх руках кров українців, бути не може

  Столичні волонтери порахують безпритульних собак

  У США герой-собака врятував дівчинку від гримучої змії

  Собака без лап вчиться ходити на протезах

  Американський мільярдер клонував свого собаку

  Безпритульні собаки подавали тенісні м'ячі на чемпіонаті в Бразилії

  У Києві знову масово труять собак