У Китаї мода на ретро-весілля

  У Китаї мода на ретро-весілля. Дедалі більше молодят відзначають день свого шлюбу так, як це робили в 20-х роках у Шанхаї.
  Святкові зали, одяг, і навіть меню - відтворюють атмосферу, яка панувала на прийомах майже сторічної давнини. Організатори весіль переконують: у такий спосіб - люди прагнуть зробити весілля незвичним і особливим. А популярність ретро - пояснюють тим, що нинішнє суспільство стрімко розвивається. Тож навіть молодим хочеться хоча б ненадовго - поринути в атмосферу неквапливої стабільності.  

  Жао Юнкі, гість: "У залі, де святкують весілля - усе виглядає так, як було у 20-х-30-х роках минулого сторіччя. І прикраси, і костюми обслуговуючого персоналу, все витримане у тогочасному стилі. Ретро-весілля - це просто прекрасно!"

  Ван Мін, наречена: "Що зараз найпопулярніше у нашому суспільстві? Гадаю, це телесеріали про подорожі у часі. Тож мені захотілося провести своє весілля так, як це робили майже сто років тому. Я звернулася із замовленням до одного з місцевих готелів і його працівники пішли мені назустріч".

  Попередній матеріал
  Монті почав формувати новий уряд Італії
  Наступний матеріал
  Маштабний поліцейський рейд провели правоохоронці у Ріо-де-Жанейро
  Теги: