Білорусь
Білорусь http://vijesti.ba

У Кремлі заявили, що зараз не бачать потреби надавати військову допомогу Білорусі

  Читайте по-русски
  Прес-секретар Путіна заявив: в РФ є сподівання, що "білоруси розв'яжуть свої проблеми без будь-якого втручання ззовні"

  У Кремлі зробили заяву, що наразі не бачать потреби надавати військову допомогу Білорусі в рамках Організації Договору про колективну безпеку. Про це пише "Європейська правда" з посиланням на заяву прес-секретаря президента РФ.

  "Що стосується Договору про колективну безпеку, Договору про Союзну державу, там дійсно низка зобов'язань сторін із взаємодопомоги. Але ви знаєте, що зараз немає такої потреби, і, власне, і білоруське керівництво само визнало, що такої потреби немає", – зазначають у Кремлі.

  На уточнювальне запитання: йдеться про військову допомогу Білорусі в разі зовнішньої загрози чи вона передбачається в разі революції, прес-секретар Путіна сказав: "Я вже відповів на ваше запитання".

  На прохання прокоментувати інформацію в ЗМІ про те, що до кордону з Білоруссю прямують колони російської військової техніки, прес-секретар Путіна заявив, що "російська військова техніка розташована на всій території Російської Федерації, тому тут нема чого коментувати".

  "Ми виходимо з того, що білоруси самі розв'яжуть свої проблеми в рамках діалогу, в рамках правового поля і без будь-якого втручання ззовні", – наголошують у Кремлі, але при цьому додають, що нібито "констатують спроби такого безпосереднього втручання".

  Нагадаємо, Європейський Союз не може визнати результати виборів у Білорусі та закликає до діалогу всі сторони у країні. У лідерів ЄС не має сумнівів щодо численних порушень під час підготовки та проведення виборів. ЄС це чітко засуджує та вимагає "режим або уряд" Білорусі припинити насильство та забезпечити право на мирні демонстрації. Також ЄС вимагає початку національного інклюзивного діалогу за участю всіх сторін у Білорусі та без втручання ззовні.

   

  Попередній матеріал
  "Запросили на концерт Кобзона" – волонтери потролили бойовиків у зоні ООС
  Наступний матеріал
  Протести не припиняються попри дощ: у Мінську люди скандують "Ганьба!" – фото, відео
  Loading...