5.ua

У країнах Азії вирують тайфуни і циклони

  Затоплені, без води, доріг та світла – кілька провінцій. Зливи та вітер, швидкість якого сягала 50 метрів за секунду, повалили дерева, спричинили зсуви ґрунту та потоп. Не працюють аеропорти та водний транспорт, відсутній телефонний зв’язок. Через негоду держсекретар США Джон Керрі скасував візит до Маніли.

  А от у Індії – тільки готуються до удару стихії. У країні оголосили найвищий рівень небезпеки. На східні регіони насувається суперциклон «Файлін», площею з половину Індії. Його потужність метеорологи порівнюють із ураганом «Катріна», який знищив Новий Орлеан. У штатах Орісса та Андхра-Прадеш оголосили найвищий рівень небезпеки. З узбережжя вже евакуювали понад 400 тисяч людей. Метеорологи прогнозують уже за кілька годин вітер потужністю у 90 метрів за секунду та підйом рівня води в морі на 3-4 метри.

  Шашидвар Редді, заступник голови управління з надзвичайних ситуацій: "Тисяча двісті рятувальників уже прибули до Орісси. Там працюють 28 команд управління з надвичайних ситуацій. Іще 15 бригад перебувають у Андхра-Прадеш - туди приїхали близько шести сотень рятувальників. Армія, авіація та флот - у стані готовності, щоби за потреби негайно надати допомогу".

  Шашидвар Реддізаступник голови управління з надзвичайних ситуацій
  Тисяча двісті рятувальників уже прибули до Орісси. Там працюють 28 команд управління з надвичайних ситуацій. Іще 15 бригад перебувають у Андхра-ПрадЕш - туди приїхали близько шести сотень рятувальників. Армія, авіація та флот - у стані готовності, щоби за потреби негайно надати допомогу. 

  Попередній матеріал
  Японські рятувальники вчаться протистояти ядерній катастрофі
  Наступний матеріал
  У Вінниці комуністи мітингують за союз з Росією
  Теги: