У Вінниці комуністи мітингують за союз з Росією

  Компартія у Вінниці збирає люд на підтримку референдуму про вступ України до Митного союзу з Росією.

  Організатори кажуть – замість очікуваних двох із половиною тисяч учасників акції, приїхала тисяча вісімсот. Усі вони підписалися у заздалегідь надрукованих списках, які були в агітаційних наметах КПУ. Самі збори відбулися на міському стадіоні «Нива». Жодного представника ЦВК на заході не було.

  Валентина Данько: «Ми повинні економіку держави підняти до конкурентоспроможності. І тільки тоді з нами будуть рахуваться. А дорога в Євросоюз – це дорога в нікуди».

  Станіслав Черневський: «При вступі в ЄС в першу ж чергу пострадають селяни. Чому. Да тому що наша продукція – ні молоко, ні м’ясо – не будуть котируватися на європейському ринку».

  Ірина Швець, співорганізатор акції: «Процес іде і обов’язково збори сьогоднішні, я вважаю, що будуть легітимними – незважаючи на те, що представника із ЦВК у нас на сьогоднішній день немає».

  Нагадаємо, минулої неділі зібрання на підтримку референдуму про вступ України до Митного союзу  відбулися у чотирьох містах України:  Сімферополі,  Донецьку, Чернігові та Харкові. Ініціювала їх Комуністична партія України. Жоден захід не відвідали представники Центрвиборчкому.  

  Попередній матеріал
  У країнах Азії вирують тайфуни і циклони
  Наступний матеріал
  Триває Всеукраїнське турне комуністів за Митний союз [відео]
  Теги:
  Loading...