У КНДР провели підземний ядерний вибух

  Північна Корея назвала ядерні випробування "актом самооборони". До такого вчинку Пхеньян вдався через ворожість Сполучених Штатів - принаймні, такі аргументи наводить міністерство закордонних справ КНДР.

  Якщо США не зупиняться, Пхеньян погрожує перейти до реалізації другого та третього етапу свого плану. Ядерну активність КНДР засудили в сусідній Південній Кореї, Сполучених Штатах, Японії, а також в Організації об`єднаних націй. Телебачення КНДР офіційно підвердило - цієї ночі в країні провели підземний ядерний вибух. Декілька держав зареєстрували штучну сейсмічну активність. Місце її збігається з тим, де Пхеньян проводив випробування раніше, у 2006-му і 2009-му роках.

  Диктор телебачення КНДР: "Підтверджено, що ядерне випробування було вдалим та відбулося за високих заходів безпеки. Ядерний пристрій використали менший, але потужніший, ніж в попередні рази. Жодного негативного впливу на довкілля не зареєстровано".

  Кім Мін Сок, міністр оборони Південної Кореї: "Ми зареєстрували землетрус магнітудою 4,9. Підозрюємо, що потужність вибуху становила 6-7 кілотон. У зв`язку з випробуваннями, мобілізована розвідка Південної Кореї та Сполучених Штатів".

  Попередній матеріал
  Сирійські повстанці захопили військовий аеропорт
  Наступний матеріал
  Чиновники обіцяють призупинити будівельні роботи у Гостиному дворі [відео]
  Теги:
  Loading...