Чиновники обіцяють призупинити будівельні роботи у Гостиному дворі [відео]

  Будівельні роботи у Гостиному дворі тимчасово призупинять - пообіцяв керівник Державної архітектурно будівельної інспекції Києва, Сергій Кучер.

  На зустріч із чиновником крізь щільне кільце охорони змогли пробратися тільки троє захисників історичного центру Києва. Решта - залишилися перед зачиненими дверима кабінету. Журналісти помітили, що вхід до кабінету облаштований домофоном, камерою відеоспостереження та електронним замком. Прес-секретар відомства пояснила - ці заходи безпеки потрібні для боротьби з хабарництвом.

  Віктор Чумак, народний депутат, "УДАР": "За порушення правил будівельних робіт, за те, що там відбувся такий пожар, із-за того, що там неправильно діє забудовник - сьогодні буде виписано тимчасовий припис про тимчасове призупинення робіт. Дальші наші дії полягатимуть в тому, що ми вимагатимемо у прокуратури вийти на інспекцію з вимогою скасування дозволу будівельних робіт".

  Нагадаємо, в суботу у Гостиному дворі сталася пожежа. Громадські активісти підозрюють у причетності до цього компанію "Укрреставрація", яка проводить там ремонтні роботи. Протистояння між захисниками Гостиного двору і приватними охоронцями триває з минулого року. Активісти виступають проти реконструкції історичної пам`ятки, яка має на меті її перетворення на бізнес-центр.

  Попередній матеріал
  У КНДР провели підземний ядерний вибух
  Наступний матеріал
  В Сомалі з`явилась перша пожежна бригада
  Теги:
  Loading...