У КНДР навіть квітковий фестиваль набув виразного мілітаристського духу

  Свято з присмаком війни. У столиці Північної Кореї - Пхеньяні - стартувала масштабна виставка квітів. Вона присвячена річниці з дня народження першого глави КНДР і засновника чучхе - Кім Ір Сена. Саму урочисту дату відзначатимуть у понеділок, але святкувати почали заздалегідь.

  Столицю прикрасили квітами Кім-ір-сенії. Це пурпурова орхідея, виведена і названа на честь "Великого Вождя". Цьогоріч квіткові композиції прикрашені не лише декоративним листям, а й макетами балістичних ракет. Квіткарі пояснюють: це символізує готовність Пхеньяна до військових дій у разі потреби. Нагадаємо, напруження на Корейському півострові зростає з початку березня. Пхеньян погрожує Заходу ракетним, або й ядерним ударом. Напередодні увечері Південна Корея оголосила, що готова до перемов з КНДР, а США закликали Китай врегулювати ситуацію у регіоні.

  Кім Чен Гам, квітникарка: "Ми готуємося святкувати 15 квітня - день Сонця, і дату народження батька нашої нації, Кім Ір Сена. Нам бракує його, тому ми влаштували цей фестиваль. Ми віримо, що наша влада зробить усе, щоби захистити надбання чучхе. Якщо необхідно буде - завдамо і ракетних ударів по ворогах, але лише задля самооборони. Нічого іншим країнам диктувати нам свою волю і розказувати, що можна робити, а що ні".

  Попередній матеріал
  Продаж індіанських ритуальних масок з аукціону у Франції збурив суспільство
  Наступний матеріал
  У Сербії помер чоловік, який напередодні застрелив 13-х осіб
  Теги:
  Loading...