Мітинг у Кемерові

У Кемерові тисячі жителів вимагають відставки влади та правди про пожежу – відео

Час від часу натовп починає скандувати "Правду!" та "У відставку!", "Злодії!", "Де Тулєєв?", "Скільки жертв?" та "Всіх під суд".

У центрі російського міста Кемерово, біля будівлі адміністрації регіону, проходить стихійний мітинг. До нього, за різними оцінками, долучилися до 4 тис. чоловік, передає НВ.

"Всіх під суд": тисячі жителів Кемерова зібралися на стихійний мітинг – фоторепортаж

Учасники акції вимагають, щоб до них вийшов губернатор Кемеровської області Аман Тулєєв та президент Росії Володимир Путін, який зранку прилетів до міста. Також закликають владу розповісти правду про трагічну пожежу, що сталась у торговому центрі "Зимова вишня".

Багато хто не вірить, що офіційно оприлюднена кількість жертв відповідає дійсності, і загиблих було в рази більше. Інші вважають, що відразу після початку пожежі прибуло занадто мало рятувальників, вони були неналежне екіпіровані та зволікали із порятунком. Крім того, активісти закликають місцеву владу піти у відставку.

Час від часу натовп починає скандувати "Правду!" та "У відставку!", "Злодії!", "Де Тулєєв?", "Скільки жертв?" та "Всіх під суд". Поки до людей вийшов віце-губернатор області Сергій Цивільов та запропонував активістам самим оглянути морги.

Усі подробиці трагічної пожежі читайте у матеріал: Зачинені двері, палаючий пластик, їдкий дим: що відомо про моторошну пожежу в Кемерово

[[w:ArticlePhotoGallery|id="167236"]]

Попередній матеріал
Через танення снігу та розлив Дунаю починає затоплювати Одеську область
Наступний матеріал
"У відрядженні": чому суд у справі про держзраду Януковича знову перенесли