У Каїрі мітингують на підтримку чинного президента

  Тисячі єгиптян вийшли на площу Тахрір у Єгипті. Таким чином, вони виступили на підтримку рішення президента країни про відставку міністра оборони та скасування конституційної декларації.

  Мітингарі принесли із собою державні прапори Єгипту та портрети глави країни - Мохамеда Мурсі. Напередодні він заявив, що задля добробуту нації звільняє Хусейна Тантаві від виконання обов`язків чільника оборонного відомства. Після відставки колишнього голову Верховної військової ради заочно нагородили найвищою державною відзнакою Єгипту - "Орденом Нілу". Мітингарі, які вийшли на площу Тахрір підтримати Мурсі, заявляють, що генерали обмежували демократію в країні.

  Мітингувальники: "Президент вчинив дуже правильно, відправивши у відставку Тантаві та скасувавши конституційну декларацію, яка обмежувала права всенародно обраного глави держави. Міністр оборони міг завдати багато шкоди нашій країні".

  Мітингувальники: "Рішення президента повертає народу владу в Єгипті. Легітимно обраний глава держави не може бути обмежений в своїх діях якимись деклараціями і не повинен виконувати накази військових".

  Попередній матеріал
  Для подачі документів до ЦВК залишився один день
  Наступний матеріал
  Олімпійські ігри в Лондоні завершилися грандіозним шоу [відео]
  Теги: