Олімпійські ігри в Лондоні завершилися грандіозним шоу [відео]

  Тридцяті Літні Олімпійські ігри завершилися в Лондоні. В грандіозній церемонії закриття взяли участь 4 тисячі акторів, музикантів й танцівників. Серед них - ціла низка зірок сучасної поп-музики. Впродовж ігор 10 тисяч спортсменів з більш, ніж двох сотень країн змагалися за 302 комплекти нагород. Україна в загальнокомандному медальному заліку посіла 14-те місце.

  Гурти "Muse", "Pet shop boys", "The Who" та навіть - уперше з 2008-го року - "Spice girls" виступили на церемонії закриття лондонської Олімпіади. У кінці шоу Олімпійський прапор передали меру бразильського міста Ріо-де-Жанейро. Саме там відбудуться наступні Ігри у 2016-му. Після цього Олімпійська чаша була знову розділена на 204 пелюстки - за числом країн-учасниць змагань.Завершилася церемонія масштабним салютом і феєрверком.

  Глядачі: "Це було просто чудово. Така церемонія надихає людей, приносить їм піднесений настрій".

  Глядачі: "Краще організувати саму Олімпіаду та завершальне шоу було неможливо. Все пройшло на найвищому рівні. Організатори надзвичайно вдало впоралися з усіма проблемами".


  Успішним назвав проведення Олімпійських ігор прем’єр-міністр Великої Британії. Девід Кемерон подякував спортсменам, організаторам, волонтерам та всім, хто працював на олімпійських заходах. Головні проблеми, які звучали перед початком ігор - безпека і транспорт - не вплинули на попередньо узгоджений графік Ігор.

  Девід Кемерон, прем’єр-міністр Великої Британії: "Підсумок цих Олімпійських ігор вкладається у два слова - Британія Доставила! Ми показали світу, з чого ми зроблені. А самим собі нагадали, що ми можемо та що не варто недооцінювати Велику Британію".

  Перше місце в загальнокомандному медальному заліку після пекінської Олімпіади 2008-го повернули собі Сполучені Штати. Китай же спустився на другу сходинку. Третіми стали господарі змагань. Україна з шістьма золотими, п`ятьма срібними та дев`ятьма бронзовими медалями посіла чотирнадцяте місце. Це найменша кількість нагород за всі виступи вітчизняної збірної на літніх Іграх. Під час попередньої Олімпіади в Пекіні українські спортсмени вибороли 27 медалей й у загальнокомандному заліку були одинадцятими.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Каїрі мітингують на підтримку чинного президента
  Наступний матеріал
  З Лондона відлітають учасники Олімпіади
  Теги: