У Ізраїлі почали ховати загиблих у пожежі поблизу Хайфи [відео]

  У Ізраїлі почали ховати загиблих у наймасшатбнішій в історії країни пожежі. Вогонь уже забрав життя щонайменше 41 людини. Багато осіб зазнали травм та опіків.

  Лісову пожежу у Ізраїлі долають вогнеборці з усього світу. Уже прибули групи з Болгарії, Йорданії, Греції та Великої Британії. Також очікують на рятувальників з Туреччини та Росії. Нині вогнем охоплені понад три тисячі гектарів. Зі стихією борються усі 1,5 тисячі пожежників Ізраїлю. Понад 13 тисяч ізраїльтян евакуювали з населених пунктів у районі пожежі. Утім, не всі місцеві мешканці погодилися залишити свої домівки.

  Причину займання досі не встановили. Перше полум`я виникло у заповіднику на горі Кармель напередодні. Пожежу посилює затяжна посуха - рясних опадів тут не було з весни. Вогонь, який роздмухує сильний вітер, наближається до міста Хайфа. Місцеві засоби масової інформації критикують владу за  недостатню готовність до подібних інцидентів.

  У пожежі загинули понад чотири десятки осіб. Більшість з них були курсантами та офіцерами Управління тюрем, що їхали евакуйовувати одну з в`язниць. Вони перебували в автобусі, що перекинувся і одразу запалав. У лікарнях - понад 16 людей.

  <
  Попередній матеріал
  Пам’ять людей, які померли від СНІДу вшановують у Києві
  Наступний матеріал
  Репетиція Всеукраїнського перепису населення [репортаж, відео]
  Теги: