Репетиція Всеукраїнського перепису населення [репортаж, відео]

  Репетиція Всеукраїнського перепису населення відбувається на Харківщині. За два тижні понад триста обліковців повинні опитати майже дев`яносто п`ять тисяч жителів Дергачівського району. Його у Держкомстаті визнали найбільш подібним за структурою до України.

  Уже третій день Сусанна Калашник як у гості ходить. За два тижні їй доведеться обійти понад сто будинків та опитати більш як триста людей. Робота обліковця виявилась важкою, зізнається жінка. Дехто навіть до хати не пускає. Тож інколи доводиться і через паркан опитування проводити.

  Обліковці пропонують відповісти людям на тридцять запитань. Серед них – про розмір житлової площі, сімейний стан, джерело прибутків, яка мова рідна. Порівняно з попереднім переписом дві тисячі першого, список питань розширився. З`явились ті, які допоможуть оцінити міграційні процеси та зайнятість населення. Та все ж деякі запитання люди вважають некоректними і просто не відповідають на них.

  До зауважень людей прислухаються, найпроблемніші питання зі списку виключать, запевняють у Держкомстаті. Кажуть, на те пробний перепис і проводиться, щоби відпрацювати організаційні питання.

  Отримані результати відділ статистики Дергачівського району відправить наприкінці місяця до Держкомстату. Там дані опрацюють, та, врахувавши недоліки пробного перепису, почнуть готуватися до всеукраїнського. Він запланований на 2012 рік.

  Людмила Сотник, В`ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Ізраїлі почали ховати загиблих у пожежі поблизу Хайфи [відео]
  Наступний матеріал
  У ЄС сподіваються, що наметове містечко демонтували законно
  Теги: