5.ua

У Грузії буде розміщено базу військ НАТО

  Росія несе військову загрозу для всього регіону Південного Кавказу. Про це заявив міністр оборони Грузії Іраклій Аласанія після завершення засідання уряду Грузії 9 жовтня, пише 

   

  Коментуючи поширену напередодні заяву МЗС РФ він зазначив, що інфраструктура НАТО, незважаючи на протест російської сторони, буде створена в Грузії, і це є частиною домовленостей, досягнутих на недавньому саміті Північноатлантичного Альянсу в Уельсі.

  "Пакет Грузія-НАТО, запропонований Грузії, а саме - відкриття інфраструктури НАТО для проведення спільних навчань для підвищення нашої обороноздатності, як стримуючого фактора від агресії, яка йда від Росії, це - вирішене питання. З грузинської сторони всі роботи з підготовки до створення та відкриття тренувальної бази НАТО вже завершені. Сильна Грузія є контрибутором міцної стабільності в регіоні.

  "У новому пакеті співробітництва існують й інші ініціативи, такі як будівництво військової школи, де представники різних країн пройдуть підготовку, а також заснування центру логістики, який сприятиме проведенню тренувань, він прийме і проведе приїжджих військових", - зазначив Аласанія, якого цитують "Новости -Грузия".

  "Що ж до загроз, єдиною найбільшою загрозою для регіону є російські окупаційні сили, що знаходяться в Грузії і поточна агресія, яку здійснює Росія стосовно України. 6-го жовтня 2014 ми переслали в штаб-квартиру НАТО свої плани по створенню інфраструктури НАТО і протягом місяця очікуємо остаточної відповіді з цього питання", - заявив міністр оборони Грузії.

  "Ми сподіваємося на те, що в 2015 році Росія, під тиском міжнародного співтовариства,- буде змушена виконати взяті на себе зобов'язання. Сьогодні у нас немає ілюзій щодо цього. У 2008 році і в нинішніх подіях на Україні, головна агресивна сторона - це Росія. Саме Росія є військовою загрозою для всього регіону", - вважає він.

  Попередній матеріал
  Українці вибороли 7 медалей на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед ветеранів
  Наступний матеріал
  Стокгольмський арбітраж пропонує "Нафтогазу" і "Газпрому" встановити проміжну ціну на газ
  Теги:
  Loading...