У Гонконзі стартувала міжнародна виставка діамантів [відео]

  Близько двох тисяч учасників із 48-ми країн світу представили коштовності у Гонконзі. Центральним експонатом там став діамант вагою у 62 карати.

  Експозицію поділили на секції, залежно від ваги коштовного каміння. В одній залі демонструють великі діаманти вагою у 11 каратів. А в іншій - дрібніші камінці від трьох до п`яти каратів. Ці крихітки добули шляхом вирівнювання поверхні великого каміння. Саме ними зазвичай і оздоблюють ювелірні вироби. За словами організаторів виставки, цьогоріч найпопулярнішими є діаманти у формі груші та серця.

  Варда Шайн, головний менеджер діамантової компанії: "Це шоу - найбільше на Далекому Сході. Виставка справді чудова, оскільки тут зібралися люди з усього світу. Вона не лише відкриває цьогорічний сезон, але і є найважливішою подією в діамантової індустрії". 

  Ось виблискує справжній велетень - різнокольоровий діамант у 62 карати. Його видобули у Південно-Африканській республіці. До обробки камінь важив 200 карат.

  Габріель Арабов, постачальник діамантів: "Ці величезні діаманти є унікальними. Їх дуже важко дістати, особливо в наш час".  

  Учасників, які впродовж трьох десятиріч щороку приїжджали на виставку, нагородять призами.
  Ярмарок коштовностей триватиме до 23-го вересня.

  Оксана Адаменко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Грецькі лікарі відкривають центри безкоштовної медичної допомоги для знедолених [відео]
  Наступний матеріал
  У Кабулі протестували проти карикатур на пророка Мухаммеда у французькій пресі
  Теги: