Перехрещені свастики на дверях храму ЗС РФ
Перехрещені свастики на дверях храму ЗС РФ Ілля Бей

У головному храмі ЗС Росії використали символ із окультного центру нацистів

  Читайте по-русски
  Перше "Чорне сонце" з'явилося на мозаїці замку Вевельсбург, коли в ньому знаходилась офіцерська школа СС

  На дверях новоосвяченого головного храму Збройних cил РФ релігієзнавці помітили символ "Чорне сонце" – дві свастики, накладені одна на одну. Про це повідомляє "Духовний фронт України" з посиланням на релігієзнавця Іллю Бея.

  "Цікаво, що на дверях явно неправославного Храму Збройних cил дві накладені одна на одну свастики. Фото з сайту патріархії цієї самої неправославної релігії", – написав Ілля Бей у Facebook.

  Архімандрит Константинопольського патріархату Романос Анастасіадіс зауважив, що це окультний символ "Чорне сонце", який використовується неоязичниками й езотериками. А перше "Чорне сонце" з'явилося на мозаїці у замку Вевельсбург, коли в ньому знаходилась офіцерська школа й окультний центр СС. Тепер схожі коловороти "прикрашають" двері головного військового храму РФ.

  "Чорне сонце" – символ езотеричного та окультного значення, заснований на мозаїці із колеса сонця з дванадцятикратною обертальною симетрією, вбудованою в підлогу Вевельсбургського замку в епоху нацистів, яка сама по собі була заснована на свастиці", – написав Анастасіадіс.

  Попередній матеріал
  В Україну прибули 90 військових інструкторів із Канади
  Наступний матеріал
  Російсько-окупаційні війська на Донбасі поранили чотирьох українських захисників
  Loading...